Galaxy Z Fold6 a Z Flip6 využijí pouze Snapdragon, další renderování pouzder se objeví

Samsung se opět rozhodl vsadit na jednočipovou strategii u svých nadcházejících skládacích telefonů Galaxy Z Fold6 a Z Flip6. Podle zdroje blízkého korejské publikaci TheElec tato zpráva odporuje dřívějším únikům naznačujícím,…

Galaxy Z Fold6 a Z Flip6 využijí pouze Snapdragon, další renderování pouzder se objeví

Samsung se opět rozhodl vsadit na jednočipovou strategii u svých nadcházejících skládacích telefonů Galaxy Z Fold6 a Z Flip6. Podle zdroje blízkého korejské publikaci TheElec tato zpráva odporuje dřívějším únikům naznačujícím, že Samsung konečně implementuje strategii s dvěma čipy u svých skládacích zařízení. Nicméně se rychle zdůrazňuje, že rozhodnutí zvolit čip Snapdragon 8 Gen 3 místo mixování s čipem Exynos 2400 nesouvisí se starostmi o výkon, ale s cenovou efektivitou.

Vývoj zařízení s použitím dvou různých čipů by byl náročný a nákladný, proto se Samsung rozhodl pokračovat v jednočipové strategii. To neznamená, že výkon telefonů bude omezen, naopak Snapdragon 8 Gen 3 přinese vynikající výkon a výkonost pro uživatele.

Zdůrazňuje se, že toto rozhodnutí je v souladu s cílem poskytnout zákazníkům kvalitní a výkonné skládací telefony za dostupnou cenu. Samsung se tak snaží zvýšit svou konkurenceschopnost na trhu s těmito inovativními zařízeními.

**FAQ:**

1. **Proč se Samsung rozhodl pro jednočipovou strategii u svých skládacích telefonů?**
Samsung se rozhodl pokračovat v jednočipové strategii kvůli cenové efektivitě a snížení nákladů spojených s vývojem zařízení.

2. **Bude výkon telefonů omezen kvůli použití jednoho čipu?**
Ne, Snapdragon 8 Gen 3 poskytne dostatečný výkon a výkonost pro uživatele skládacích telefonů Galaxy Z Fold6 a Z Flip6.

3. **Jaký je cíl Samsungu při vývoji těchto skládacích telefonů?**
Samsung má za cíl poskytnout zákazníkům kvalitní a výkonné skládací telefony za dostupnou cenu, aby zvýšil svou konkurenceschopnost na trhu s těmito inovativními zařízeními.

Zdroj: https://www.gsmarena.com/galaxy_z_fold6_and_z_flip6_to_employ_only_snapdragon_more_case_renders_surface-news-62976.php