Vypnout reklamy

Nový tablet Samsung Galaxy Tab A 10.5 je spíše pro děti

Pokud uvažujete, jak zabavit děti, tak mu kupte tablet Samsung Galaxy Tab A 10.5, který je pro děti. Již je načten daty pro mód dětí a dalších osm aplikací a her a to včetně BRIO World Railway (vláčky) a Toca Hair Salon 3 (kadeřník). Nicméně tablet může používat celá rodina a to díky multi módu uživatelů, takže každý […]

Pokud uvažujete, jak zabavit děti, tak mu kupte tablet Samsung Galaxy Tab A 10.5, který je pro děti. Již je načten daty pro mód dětí a dalších osm aplikací a her a to včetně BRIO World Railway (vláčky) a Toca Hair Salon 3 (kadeřník).

Nicméně tablet může používat celá rodina a to díky multi módu uživatelů, takže každý může mít svůj účet, asi tak jak na PC Windows. Dále je tady k dispozici informace ohledně času, rezervací v kalendáři, počasí a fotek z galerie.

Samsung Galaxy Tab A

Samsung Galaxy Tab A

Jednu funkci, kterou tablet Galaxy Tab A s Galaxy Tab S4 sdílí, tak to jsou reproduktory, kterých je tady čtyři s Dolby Atmos.

Specifikace

Tablet má 10.5 palcový TFT LCD displej s rozlišením 1920 x 1200px (16:10). Přichází s čipem Snapdragon 450, který má nabídnou dostatek sil, ale není nikterak rychlý. Dále je tady 3GB RAM a 32GB interní úložiště. Tablet je ve verzi Wi-Fi nebo LTE. K dispozici je 7300 mAh baterie.

Samsung Galaxy Tab A

Samsung Galaxy Tab A

Evropský model s Wi-Fi bude stát 7 999,- Kč s DPH a LTE tablet 9 999,- Kč s DPH. V obchodech bude od 31. srpna 2018