Samsung Gear Fit 2 bude sbírat spoustu informací o vašem těle

Nové Gear Fit 2 půjdou do světa již velmi brzo, jelikož výroba je již dokončena a teď Samsung ladí pár detailů před spuštěním. Již minulý týden jsme vám ukázali, jak budou jednotlivé hodinky vypadat a je se na co určitě těšit. Úspěšný produkt z roku 2014 Gear Fit se
samsung-gear-fit-2-1-840x564 (1)

Nové Gear Fit 2 půjdou do světa již velmi brzo, jelikož výroba je již dokončena a teď Samsung ladí pár detailů před spuštěním.

Již minulý týden jsme vám ukázali, jak budou jednotlivé hodinky vypadat a je se na co určitě těšit. Úspěšný produkt z roku 2014 Gear Fit se soustředil na fitness a zdraví. Měly také krokoměr, měřič srdečního tepu.

To vše bude mít Gear Fit 2 také a zároveň bude mít zabudovaný GPS modul, což je vhodné pro lidi, kteří chtějí nechat mobilní telefon doma.

Samsung Gear Fit 2 barevné varianty

Samsung Gear Fit 2 barevné varianty

Gear Fit 2 nebude sice první, který bude mít zabudovaný GPS modul přímo v hodinkách, ale poprvé bude mít bio processor, který je zabudovaný přímo ve fitness trackeru.

Co je vlastně bio processor?

Jedná se o chip, který je navržen speciálně pro sběr a zpracování psychologických dat. Signály jako jsou bioelektrická impedanční analýza (BIA)Photoplethysmogram (PPG) Elektro kardiogram (EKG), teplota pokožky a Galvanic Skin Response (GSR)

Fitness

Fitness

Galvanický odpor kůže je další z metod testování využívaná v rámci neuromarketingu. Tato metoda zachycuje aktivaci respondenta, tedy momenty, kdy věnuje vnějším vjemům zvýšenou pozornost a předurčuje budoucí zájem o koupi výrobku.

Převzato z: http://strategie.e15.cz/special/neuromarketing-cesta-ke-spoustecum-nakupu-989575

Díky tomuto procesoru dokáže samsung spočítat procento tuků v těle, kolik svalu máte, tep srdce, teplotu kůže a také úroveň stresu.

Bio procesor Gear Fit 2

Bio procesor Gear Fit 2