Samsung Gear Fit 2 Pro odhalen. Měl by být představen po boku Note8

Minulý rok se povídalo, že přijde nástupce, který se bude jmenovat Gear Fit 2 Pro. Samsung právě potvrdil toto jméno nových hodinek a můžeme je vidět i na obrázku. Jinak si bude v mnohém podobat svému předchůdci. Hodinky disponují sportovním zakřivením displejem AMOLED (neznámá velikost a rozlišení). Postaven je na systému Samsung Tizen OS. Nicméně […]

Samsung Gear Fit 2 Pro

Minulý rok se povídalo, že přijde nástupce, který se bude jmenovat Gear Fit 2 Pro. Samsung právě potvrdil toto jméno nových hodinek a můžeme je vidět i na obrázku. Jinak si bude v mnohém podobat svému předchůdci.

Hodinky disponují sportovním zakřivením displejem AMOLED (neznámá velikost a rozlišení). Postaven je na systému Samsung Tizen OS. Nicméně bude kompatibilní jak s Android a iOS chytrými telefonyNové fitness hodinky disponují 5 ATM vodě odolnosti, což znamená, že dokáže tlak až do hloubky 50 metrů, což je perfektní pro plavání a potápění se.

Starší hodinky Gear Fit 2 jsou vodě-odolné (IP68), ale nejsou určené pro potápění. Nové hodinky Gear Fit 2 Pro budou disponovat hudebním přehrávačem, podporou offline Spotify písniček. Dále přijde ve vylepšeném vzhledu.

Samsung Gear Fit 2 Pro

Samsung Gear Fit 2 Pro

Podle zprávy mají být Gear Fit 2 Pro představeny 23. srpna, tedy po boku Note 8 a nového VR setu. V této chvíli není žádná informace o tom, kdy mají být hodinky Gear Fit 2 Pro na trhu v prodeji. Nicméně, budou asi stát okolo 180$.