Vypnout reklamy

Aplikace GeForce Now bude k dispozici na více zaŕízeních. Streamovat hry tak půjde krom na PC či MAC a Nvidia Shield, tak taktéž na dalších Android telefonech.

28.8.2019

GeForce Now bude k dispozici na více Android zařízeních

Nvidia oznámila novou herní streamovací službu GeForce Now, která se má dostat na více Android zařízení v blízké budoucnosti. V této chvíli je aplikace dostupná jen na Nvidia Shield nebo také na Windows a MAC.

Nicméně jak Nvidia vidí, kolik společností chce vklouznout do služeb herního streamingu, tak nechce být pozadu. Není ještě jisté, kdy přesně Nvidia službu na Androidu spustí, ale určitě dorazí jako aplikace.

GeForce Now je streamovací aplikace, která byla vyvinuta firmou Nvidia. Dovoluje vám hrát konzolové AAA hry a to díky síle streamovacího zařízení na druhé straně. K vám se tedy dostává pouze výsledný obraz. Je potřeba mít silný internet.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.