Gigantický Lenovo Tablet!

Na konci minulého roku Samsung překvapil s gigantickým monstrem Galaxy View s 18. palcovým displejem se specifikacemi, které by se daly zařadit do střední kategorie. Nechápeme sice, k čemu tak velké tablety jsou, ale je docela možné, že jsou určené pro školy do lavic a domácí práce. Už samotný Apple iPad Pro s 12.9 palcovým […]

Galaxy View

Na konci minulého roku Samsung překvapil s gigantickým monstrem Galaxy View s 18. palcovým displejem se specifikacemi, které by se daly zařadit do střední kategorie. Nechápeme sice, k čemu tak velké tablety jsou, ale je docela možné, že jsou určené pro školy do lavic a domácí práce.

Už samotný Apple iPad Pro s 12.9 palcovým displeje byl už pro mnohé lidi moc.

Lenovo testuje nové tablety ve velkých velikostech

Minulý rok firma zveřejnila Windows 10 tablet s 27 palcovým displejem. Jmenuje se YOGA Home 900. Vypadá to, že tento tablet je další projekt této společnosti. Tentokrát však bude tablet o velikosti 18.4 palců.

Tyto tablety jsou opravdu drahé a jsou určené většinou pro firmy. Jak už bylo řečeno pro školy nebo domácí práci. Stojí totiž okolo 50 000,- Kč s DPH.

Specifikace Lenovo tabletu

Lenovo bude mít tentokrát mnohem lepší specifikace, než Samsung View. Krom velkého displeje o velikosti 18.4 palců, tady bude i osmi-jádrový procesor 1.8 GHz Qualcomm SoC s Adreno 510 GPU.

Specifikace LENOVO tabletu

Specifikace LENOVO tabletu

 

Zařízení má 4 GB RAM a 64 GB interní paměť. Poběží na systému Android 6.0.1

Jak vypadá tak velký tablet? Podívejte se na Samsung Galaxy View