Vypnout reklamy

Goodgame Empire – hra, která nabízí dlouhou zábavu

Z minulosti jsme mohli znát různé webové hry. Jednalo se třeba o známý Travian a nyní tady máme Goodgame Empire, kde budete těžit suroviny, budovat své království a hlavně se snažit neustále zlepšovat, protože nepřítel s ničím nezahálí.

Určitě je potřeba si uvědomit, že ve hře nejste sami a kdykoliv na Vás může nepřítel zaútočit. Proto hned z počátku budete informování o tom, jak si vybudovat kasárnu a hlavně jak získat zlaťáky. Zlaťáky totiž získáte poté, co zdaníte své obyvatelstvo a výběrčí daní pak bude tyto obyvatelé obcházet. Čím déle musíte čekat, tak tím víc zlaťáku výběrčí daní dokáže získat.

Problém je ten, že za zlaťáky si koupíte hodně věcí, ale není jich moc. Zároveň je potřeba, aby váš dělní pracovník sbíral suroviny, jako je sbírání dřeva, železa, jídla.

Age of Empires? Podobnost tady je.

S velké části se hra empire game podobá PC hře age of empires, avšak s tím rozdílem, že tady máte úrovně a tím pádem se časem zlepšujete. Lze tady obchodovat na královském trhu, kde můžete směnit své suroviny za jiné. U některých staveb potřebujete rubíny, takové stavby sice moc nepotřebujete, ale rubíny tak můžete směnit za reálné peníze.

Ono obecně zde platí, že čím vyšší level jste, tak tím lepší pozici máte. Nicméně dostat se do vyšší úrovní trvá nějakou dobu a nejde to udělat vše hned, jelikož omezení spočívá zájmena ve zlaťácích, které musíte získat od obyvatelstva a takový výběr daní chvíli trvá.

Armádní vojska – jak na ně?

Pokud tedy chcete budovat armádu, tak musíte někde získat dostatek jídla a zlaťáku (o to se postará výběrčí daní). Na druhou stranu pro budovy je potřeba zase spousta dřeva. Nejprve si tedy rozvrhněte, jaká strategie je ta správná pro vás. Jsou tady i různé výzvy a v případě, že je splníte, tak budete náležitě odměněni. Hned ze začátku tedy doporučujeme získat spoustu dělníků, aby začali pracovat na sběru surovin a následně se snažit vybudovat armádu.

Po grafické stránce je to příjemná hra a nabízí rozsáhlá možnosti. Je jasné, že hru nebudete hrát celý den, ale na zkrácení dlouhých chvil to stačí.

Balíčky pro zlepšení herního zážitku

Pokud si však chcete hru užívat, tak není problém a vývojáři si pro vás nachystali různé balíčky, které si můžete zakoupit. Tyto balíčky právě urychlují veškerý vývoj a ti největší hráči si tohle všechno platí. Pokud tedy chcete být vášnivý hráč a nejen příležitostný, tak i tato možnost tady je.