Google spolupracuje s výrobcem džínových bund Levi

S tím, s kým pracuje Google, tak se většinou stane to, že se jedná o chytré zařízení. Začíná se krom mobilních telefonu dostávat mezi „chytré“ věci taktéž oblečení. Levis spustí prodej první chytré džínové bundy na konci tohoto roku a to za 350$. Inteligentní oblečení využívá Google projekt Jackquard, ten byl představen minulý rok na […]

Google psolupracuje s výrobce džínových bund Levis.

S tím, s kým pracuje Google, tak se většinou stane to, že se jedná o chytré zařízení. Začíná se krom mobilních telefonu dostávat mezi „chytré“ věci taktéž oblečení. Levis spustí prodej první chytré džínové bundy na konci tohoto roku a to za 350$.

Inteligentní oblečení využívá Google projekt Jackquard, ten byl představen minulý rok na Google I/O. Hlavním úkolem těchto oblečení je, aby byli interaktivní a dovolovali ovládání vašeho mobilního telefonu bez toho, aniž byste se na něho podívali.

Pokrok nezastavíš

Novinka se jmenuje Levis Commuter Trucker Jacket a využívá k synchronizaci vašeho telefonu bluetooth. Následně stačí na chytré bundě potáhnout do stran na levém rukávu. Batérie, která je umístěna na levém rukávu dokáže vydržet dva dny a poté je potřeba ji nabít.

Teď se můžete podívat na dvě videa, kde na prvním je džínová bunda ve využití v jízdě na kole, kde si třeba můžete změnit písničku jenom pouhým dotykem. Druhé video vypovídá o výrobě této chytré bundy.