Google Allo je chat s vlastní inteligencí

Google představuje na své konferenci spoustu novinek. Hned ze začátku vychrlil spoustu skvělých aplikací jako je Google Asistent, Google Allo, Google Home, Google Duo a spoustu dalších. Jedná se o chatovací aplikaci, která bude mít svou vlastní umělou inteligenci. Pomůže vám se psaním s vašimi kamarády a to tak, že doplní slova do konverzace za […]

Google Allo

Google představuje na své konferenci spoustu novinek. Hned ze začátku vychrlil spoustu skvělých aplikací jako je Google Asistent, Google Allo, Google Home, Google Duo a spoustu dalších.

Jedná se o chatovací aplikaci, která bude mít svou vlastní umělou inteligenci. Pomůže vám se psaním s vašimi kamarády a to tak, že doplní slova do konverzace za vás.

pozn. redakce: je to docela zvláštní, protože za chvíli nebudeme psát my, ale roboti místo nás.

Google Allo

Google Allo

Bezpečnost je důležitá

WhatsApp neukládá vaší konverzaci na žádném serveru a to samé bude mít aplikace Allo. Jedná se totiž o end-to-end šifrovaní, takže bude skrytá před celým světem.

Aplikace vám bude navrhovat inteligentní odpovědi. Třeba když vám někdo pošle fotku, tak aplikace vám navrhne slova a věty podle toho, jak jste v minulosti reagovali na podobný typ fotek. Inspiraci hledá i v Google Asistentovi a také na základě dat z vyhledávání.

Tato aplikace vás prostě chce znát a stát se vámi.