Google asistent – aplikace, která vám bude rozumět

Google představil na konferenci i nového asistenta, který vám bude rozumět. Dovoluje vám teď dělat mnohem více, než předtím. Předtím jste museli říct“ Okay, Google“, ale teď bude mít své jméno. A díky jménům přichází i nová cesta, jak budete s tímto asistentem komunikovat. Jedná se o mnohem přirozenější konverzaci a dělá mnohem více, než […]

Google Asistent

Google představil na konferenci i nového asistenta, který vám bude rozumět. Dovoluje vám teď dělat mnohem více, než předtím. Předtím jste museli říct“ Okay, Google“, ale teď bude mít své jméno.

A díky jménům přichází i nová cesta, jak budete s tímto asistentem komunikovat. Jedná se o mnohem přirozenější konverzaci a dělá mnohem více, než že vám plánuje události nebo vyhledává v google vyhledávači..

 

 

Například se zeptali Google asistenta, jaké filmy se hrají dnes večer. Poté co si seznam filmů přečetl, tak stačilo odpovědět „Sure, lets do Jungle Book“. Google Asistent ihned věděl, že chce rezervovat lístky do kina na tento film, takže to udělal za něho. Podívejte se na obrázek níže.

Google Assistant

Google Assistant

Google Asistent bude dostupný ne několika různých zařízení později tento rok. Uživatelé ho využijí jak doma, tak i v autě.

Jedná se tak o propracovanou umělou inteligenci, která vám pomůže za každé situace.