Google Assistant se dostává do miliónů Android telefonu

Google Assistant je vylepšená verze Google Now. Tato aplikace byl odhalena minulý rok na Google I/O 2016 a to zároveň s aplikacemi Google Allo a Duo. Největší rozdíl mezi Google Now a Assistant je větší konverzace. Například s Google Now stačilo říct: „What teams did Babe Ruth play for?“,“How Many Hone Runs did Babe Ruth […]

Google Assistant

Google Assistant je vylepšená verze Google Now. Tato aplikace byl odhalena minulý rok na Google I/O 2016 a to zároveň s aplikacemi Google Allo a Duo. Největší rozdíl mezi Google Now a Assistant je větší konverzace.

Například s Google Now stačilo říct: „What teams did Babe Ruth play for?“,“How Many Hone Runs did Babe Ruth hit in his career“. S Google Asistentem budete moc veškeré dotazy položit najednou bez jakékoliv odmlky.  

Funkce Google Assistant byla zpřístupněna původně pouze pro Google Pixel a Google Pixel XL. Aplikace se již dostává na mobilní telefony Android se systémem Android M a výše. To znamená, že 32% android zařízení bude schopno dostat Google Assistant.

Telefon LG G6, který vyjde na začátku března dostane tuto aplikaci přímo. Již nebudete muset nic aktualizovat.

Google Assistant aktivujete delším podržením tlačítka „home“.

Asistent vám se vším pomůže, třeba nakoupit věci, připomenout něco důležitého. Jedná se o propracovanou umělou inteligenci.