Vypnout reklamy

Integrace Google Asistenta v Google Mapách CES 2019

Vydáno dne: 9.1.2019

Google na CES 2019 oznámil pár zajímavých novinek pro virtuálního asistenta. Například využití Google Asistenta v Google Mapách a to jak na Android telefonu, tak i iOS.Uživatelé map budou moci využívat Google Asistenta a hlas uživatele k tomu, aby odpovídali na zprávy ve chvíli, kdy řídí nebo spustili stream hudby. Nechybí ani možnost odeslat svým […]

Google na CES 2019 oznámil pár zajímavých novinek pro virtuálního asistenta. Například využití Google Asistenta v Google Mapách a to jak na Android telefonu, tak i iOS.Uživatelé map budou moci využívat Google Asistenta a hlas uživatele k tomu, aby odpovídali na zprávy ve chvíli, kdy řídí nebo spustili stream hudby. Nechybí ani možnost odeslat svým kamarádům nebo rodině informaci, kdy dorazíte.

Google Asistent

Google Asistent

Jedná se o integraci pro bezpečí řidiče. Prakticky to znamená, že řidič nemusí sundat ruku z volantu. Google Asistent spolupracuje s SMS, WhatsApp, Messenger, Hangouts, Viber, Android Messages a další. K tomu, abyste otevřeli mapy, tak stačí říct “Hey Google, take me home”.

Další funkce je možnost přístupu ke Google Asistentovi ve chvíli, kdy je telefon uzamčen. Abyste touto funkci mohli disponovat, tak stačí v nastavení možnost zaškrtnout. V této chvíli je tato funkce na Pixel telefonech, ale v několika dalších týdnech se dostane i na Android telefony mimo Pixel.

Zdroj

Další zajímavé příspěvky
Uniklý dokument naznačuje Pixel 5a a ohebný telefon
Google Pixel 5a

Interní dokument odhalil plány společnosti Google. Jsou zde zobrazeny telefony Barbette, Raven, Oriole, Passport. Jeden z nich bude první skládaný Přečíst si více

Google připravuje emoji bar v Gboardu
Gboard

Google připravuje emoji bar v Gboardu. Tedy nyní, když budete psát zprávu, tak tyto emotikony budou k dispozici.

Google nyní umožní se podívat i na dosud neviditelný obsah
Google Firma

Google nyní umožní se podívat na ceny a aplikace, které jsou v jiných státech EU a nikoliv v tom vašem Přečíst si více

Google prodal více telefonu v roce 2019 než OnePlus
Google Pixel 4a

Google Pixel telefony se minulý rok hodně dobře prodávaly. Prodeje vzrostly o 56% meziročně a firma tak předběhla firmu OnePlus.