Google Chrome na Androidu brzy obdrží nové uživatelské rozhraní

Google testuje novou funkci „Explore“ v aplikaci Google Chrome na Androidu. Dobrá zpráva je, že si tuto funkci můžete vyzkoušet sami. Nemusíte si ani stahovat aplikaci Chrome Beta nebo Chrome Canary.  Funkce představuje nový design ve chvíli, kdy otevíráte novou záložku. Pomůže vám prozkoumat témata a stránky, které jsou
Chrome nebude dělat aktualizace na systému Android Jelly Bean

Google testuje novou funkci „Explore“ v aplikaci Google Chrome na Androidu. Dobrá zpráva je, že si tuto funkci můžete vyzkoušet sami. Nemusíte si ani stahovat aplikaci Chrome Beta nebo Chrome Canary. 

Funkce představuje nový design ve chvíli, kdy otevíráte novou záložku. Pomůže vám prozkoumat témata a stránky, které jsou založené na vašem zájmu a historií prohlížení. Podívejte se, jak bude tato funkce vypadat.

Pokud si ji tedy chcete vyzkoušet ve své aplikaci Google Chrome, tak otevřete novou záložku a do vyhledávacího pole napište chrome://flags a hledejte „Explore websites“ flags. Měl by být nastaven na výchozí, takže dejte „zapnuto“ a zapněte aplikaci znovu. Od teď budete mít veškeré návrhy a články v otevřeném okně na jednom místě. Okno musí být prázdné. To znamená nová záložka.

Zdroj