Google dokončil 1.1 miliardovou akvizici s HTC

V září minulého roku Google a HTC oznámilo dohodu na 1.1 miliardu dolarů.  Výrobce HTC obdrželo tuto částku výměnou za zaměstnance. Tato dohoda byla schválena v prosinci minulého roku a Google právě dnes přivítal nové členy do svého týmu. Tato dohoda počítá s 2000 inženýři, kteří už víceméně pracovali na Google Pixel 2. Samozřejmě všichni […]

HTC se spojilo s Google

V září minulého roku Google a HTC oznámilo dohodu na 1.1 miliardu dolarů.  Výrobce HTC obdrželo tuto částku výměnou za zaměstnance. Tato dohoda byla schválena v prosinci minulého roku a Google právě dnes přivítal nové členy do svého týmu.

Tato dohoda počítá s 2000 inženýři, kteří už víceméně pracovali na Google Pixel 2. Samozřejmě všichni zůstanou v Thajsku a Taipei se stane jedno z největší inženýrských sítí Google v regionu Asia.

S novými lidmi budou pracovat na umělé inteligenci, novém software a hardwaru. Uvidíme tedy, co z toho vzejde, ale již teď můžeme vidět vzestup Google na novou úroveň. Nicméně HTC tak trošku přišlo o své lidi, ale co jiného mělo dělat, když prodeje nejdou, tak jak by chtěli.

HTC se spojilo s Google

HTC se spojilo s Google