Vypnout reklamy

Google Duplex září na novém oficiálním videu, kde Anna vytvořila rezervaci pro dva

Google na své konferenci na začátku května ukázala, jak bude fungovat umělá inteligence v oblasti vlastní sekretářky. Neskutečně reálná osoba udělala rezervaci v restauraci a i přesto se jednalo o umělou inteligenci. Google nechce, abyste na tuto funkci zapomněli a tak vydává oficiální reklamní video. Na tomto videu již uvidíte celý rozhovor a to od […]

Google Duplex

Google na své konferenci na začátku května ukázala, jak bude fungovat umělá inteligence v oblasti vlastní sekretářky. Neskutečně reálná osoba udělala rezervaci v restauraci a i přesto se jednalo o umělou inteligenci. Google nechce, abyste na tuto funkci zapomněli a tak vydává oficiální reklamní video.

Na tomto videu již uvidíte celý rozhovor a to od počátku rezervace, představení se při hovoru a zároveň nastavení rezervace a informování svého klienta, kdy má tedy přijít. Google taktéž bude volajícím sdělovat, že je hovor nahráván.

Google asistenka se vás zeptá na veškeré detaily a taktéž se zeptá, kdyby v 7 hodin rezervace nebyla volná, jestli vám nevadí třeba rezervace mezi 7 a 8 hodinou. Dále slíbí, že za 15 minut vám dá vědět jak to celé dopadlo.

Je pravděpodobné, že firma bude muset tohoto asistenta ještě trošku vylepšit, než se dostane na trh.