Vypnout reklamy

Služba Google fotky oslavuje své první narozeniny

Je to už rok, co google zavedl novou službu Google fotografie. Můžete si na tuto službu ukládat své fotografie a buď je sdílet
Google fotky - služba

Je to už rok, co google zavedl novou službu Google fotografie. Můžete si na tuto službu ukládat své fotografie a buď je sdílet se svými kamarády, nebo je nechat viditelné jen pro vás. Google ukázal, jak se této službě za jeden rok dařilo.

Co se ve článku dočtete?

  • Kolik uživatelů využívá Google fotky
  • Pár tipů a vylepšená aplikace
  • Budoucnost Google fotek

Statistiky, statistiky

Google Fotky používá 200 miliónů aktivních uživatelů každý měsíc a to jen jeden rok od zavedení této služby. V průběhu Google I/O nebylo na toto zveřejnění čas, ale Google se rozhodl, že o tom dá světu vědět přes svůj blog.

Sdílejte alba se svou rodinou. Pokaždé, když někdo z nich přidá fotku, tak dostanete upozornění

Sdílejte alba se svou rodinou. Pokaždé, když někdo z nich přidá fotku, tak dostanete upozornění

Na serveru je přes 1.6 miliard animací, koláží a videí. Na službě Google Fotky je uloženo okolo 1 miliónu gigabajtů. Google samotný řekl, že kdybyste chtěli všechny fotky a videa vidět, tak by vám to trvalo 424 let.

Tipy pro správu fotografií a budoucnost

Na oslavu svých prvních narozenin Google zpřístupnil tipy a funkce, které využijete ve svých aplikacích a to jak na webu, tak i na svém mobilním telefonu.

Vložte ke své fotografii svůj oblíbený emotion (😎 🍂 💗 🎂 )

Vložte ke své fotografii svůj oblíbený emotion (😎 🍂 💗 🎂 )

První velkou novinkou do budoucna je to, že uživatelé Nexus telefonu budou moci zálohovat své fotografie neomezeně v originální kvalitě