Služba Google fotky oslavuje své první narozeniny

Je to už rok, co google zavedl novou službu Google fotografie. Můžete si na tuto službu ukládat své fotografie a buď je sdílet se svými kamarády, nebo je nechat viditelné jen pro vás. Google ukázal, jak se této službě za jeden rok dařilo. Co se ve článku dočtete? Kolik uživatelů využívá Google fotky Pár tipů […]

Google fotky - služba

Je to už rok, co google zavedl novou službu Google fotografie. Můžete si na tuto službu ukládat své fotografie a buď je sdílet se svými kamarády, nebo je nechat viditelné jen pro vás. Google ukázal, jak se této službě za jeden rok dařilo.

Co se ve článku dočtete?

  • Kolik uživatelů využívá Google fotky
  • Pár tipů a vylepšená aplikace
  • Budoucnost Google fotek

Statistiky, statistiky

Google Fotky používá 200 miliónů aktivních uživatelů každý měsíc a to jen jeden rok od zavedení této služby. V průběhu Google I/O nebylo na toto zveřejnění čas, ale Google se rozhodl, že o tom dá světu vědět přes svůj blog.

Sdílejte alba se svou rodinou. Pokaždé, když někdo z nich přidá fotku, tak dostanete upozornění

Sdílejte alba se svou rodinou. Pokaždé, když někdo z nich přidá fotku, tak dostanete upozornění

Na serveru je přes 1.6 miliard animací, koláží a videí. Na službě Google Fotky je uloženo okolo 1 miliónu gigabajtů. Google samotný řekl, že kdybyste chtěli všechny fotky a videa vidět, tak by vám to trvalo 424 let.

Tipy pro správu fotografií a budoucnost

Na oslavu svých prvních narozenin Google zpřístupnil tipy a funkce, které využijete ve svých aplikacích a to jak na webu, tak i na svém mobilním telefonu.

Vložte ke své fotografii svůj oblíbený emotion (😎 🍂 💗 🎂 )

Vložte ke své fotografii svůj oblíbený emotion (😎 🍂 💗 🎂 )

První velkou novinkou do budoucna je to, že uživatelé Nexus telefonu budou moci zálohovat své fotografie neomezeně v originální kvalitě