Vypnout reklamy

Google Gemini umí odpovídat na otázky o YouTube videích a PDF souborech.

Google se v posledním roce zaměřuje na rozvoj umělé inteligence pro spotřebitele i podniky. Proto není překvapením, že značka je na konferenci Google I/O 2024 zaměřena právě na umělou inteligenci, kde…

Google Gemini umí odpovídat na otázky o YouTube videích a PDF souborech.

Google se v posledním roce zaměřuje na rozvoj umělé inteligence pro spotřebitele i podniky. Proto není překvapením, že značka je na konferenci Google I/O 2024 zaměřena právě na umělou inteligenci, kde rozšiřuje svůj současný portfólio nástrojů a oznámila i nové. Nový a vylepšený Google Gemini stojí v jádru většiny nových produktů a nabízí silné AI vylepšení, takže není divu, že na mobilních zařízeních přistávají nové a mocné funkce, přičemž Google Assistant se aktualizuje o několik nových triků.

Jedním z klíčových prvků na konferenci je Google Assistant, který dostává aktualizaci s novými schopnostmi. Díky Google Gemini bude umělá inteligence ještě více dostupná a efektivní jak pro koncové uživatele, tak pro podniky. Společnost Google tak jasně ukazuje svou snahu o technologický pokrok a inovace v oblasti umělé inteligence.

Na konferenci Google I/O 2024 byla prezentována i nová verze populárního notebooku Google Gemini 15 Pro, který nabízí pokročilé AI funkce a má potenciál změnit způsob, jakým lidé pracují a komunikují s technologií. Společnost Google tak postupně posouvá hranice toho, co je možné díky umělé inteligenci a jak může tato technologie změnit svět kolem nás.

**FAQ:**

1. **Co je Google Gemini?**
Google Gemini je nová platforma od společnosti Google, která nabízí vylepšené umělé inteligence pro různé produkty a služby.

2. **Jaké novinky přináší Google Assistant?**
Google Assistant dostal aktualizaci s novými funkcemi a triky, které využívají pokročilou umělou inteligenci Google Gemini.

3. **Proč je umělá inteligence tak důležitá pro budoucnost technologií?**
Umělá inteligence umožňuje vytvářet chytré systémy, které jsou schopné samy se učit a adaptovat na potřeby uživatelů, což znamená lepší výkon a efektivitu v různých oblastech života.

Zdroj: https://www.androidpolice.com/google-gemini-android-assistant-youtube-videos-pdfs/