Vypnout reklamy

Google hledá inženýry na výrobu virtuální reality

Vydáno dne: 11.3.2015

Google nechce být pozadu a tak hledá inženýry, kteří pomohou vybudovat virtuální realitu. Google tak reaguje na rozšíření této výroby mezi jednotlivými značkami, jako jsou Samsung, Sony, Microsoft, AMD. Google se tak snaží vybudovat něco mnohem většího a pro virtuální realitu použije samotný Android. Samozřejmě, že se jedná o platformu, která je hojně využívaná a […]

Google nechce být pozadu a tak hledá inženýry, kteří pomohou vybudovat virtuální realitu. Google tak reaguje na rozšíření této výroby mezi jednotlivými značkami, jako jsou Samsung, Sony, Microsoft, AMD.

Google se tak snaží vybudovat něco mnohem většího a pro virtuální realitu použije samotný Android. Samozřejmě, že se jedná o platformu, která je hojně využívaná a systém má většina lidí ve světě.

Bude to velký boj, ale komu se podaří prosadit virtuální realitu mezi normálními smrtelníky naplno? To se asi nedozvíme hned, ale časem. Náznaky vývoje jsou, ale doufejme, že vše nezkrachuje jako projekt Google Glass.

 

 

Další zajímavé příspěvky
Uniklý dokument naznačuje Pixel 5a a ohebný telefon
Google Pixel 5a

Interní dokument odhalil plány společnosti Google. Jsou zde zobrazeny telefony Barbette, Raven, Oriole, Passport. Jeden z nich bude první skládaný Přečíst si více

Google připravuje emoji bar v Gboardu
Gboard

Google připravuje emoji bar v Gboardu. Tedy nyní, když budete psát zprávu, tak tyto emotikony budou k dispozici.

Google nyní umožní se podívat i na dosud neviditelný obsah
Google Firma

Google nyní umožní se podívat na ceny a aplikace, které jsou v jiných státech EU a nikoliv v tom vašem Přečíst si více

Google prodal více telefonu v roce 2019 než OnePlus
Google Pixel 4a

Google Pixel telefony se minulý rok hodně dobře prodávaly. Prodeje vzrostly o 56% meziročně a firma tak předběhla firmu OnePlus.

Tágy: