Vypnout reklamy

Google kalendář pro Android a iOS získává integraci úkolů

Vydáno dne: 15.11.2020

Google kalendář získává integraci úkolů. Již tak nemusíte používat samostatnou aplikací, ale úkoly lze přidávat přímo v kalendáři.

V roce 2018 Google vydal samostatnou aplikaci Úkoly, které jsou ve webovém rozhraní přímo v kalendáři, ale na mobilu ne.

Nyní se však rozhodl Google integrovat tyto úkoly do kalendáře Android a iOS aplikace také. Nyní tak uvidíte konečně úkoly přímo ve svém kalendáři.

Tato integrace tak má také eliminovat používání samostatné aplikace pro úkoly. Nyní můžete vytvářet a zároveň se dívat na jednotlivé úkoly v aplikaci kalendář.

K přidání úkolu do kalendáře z mobilní aplikace můžete kliknout na vytvořit tlačítko v pravém spodním rohu, po kliknutí na “úkol”. Následně vyplníte detaily a přidáte do kalendáře. Automaticky se data synchronizují i s webovou verzí.

Google kalendář
Google kalendář

Zdroj

Další zajímavé příspěvky
Google má novou funkci. Najde Vám hudbu.
Google Firma

Google se rozhodl, že bude mít novou funkci ve své vyhledávači a pomůže lidem najít písničku, která jim uvízla v Přečíst si více

Google zrušil podporu Daydream VR na Android 11
Google ukončil podporu Daydream

Google ukončil podporu platformy Daydream a nyní se chce zaměřit na rozšířenou realitu viz. Google mapy a Live View.

Uniklý dokument naznačuje Pixel 5a a ohebný telefon
Google Pixel 5a

Interní dokument odhalil plány společnosti Google. Jsou zde zobrazeny telefony Barbette, Raven, Oriole, Passport. Jeden z nich bude první skládaný Přečíst si více

Google připravuje emoji bar v Gboardu
Gboard

Google připravuje emoji bar v Gboardu. Tedy nyní, když budete psát zprávu, tak tyto emotikony budou k dispozici.

Tágy: