Google Maps odstraňuje pochybnosti u recenzí restaurací.

Google Maps je bezpochyby jednou z nejznámějších a nejčastěji používaných aplikací, kterou většina z nás spojuje s navigací a kontrolou dopravní situace. Ale tato platforma nabízí mnohem více než pouze tyto…

Google Maps odstraňuje pochybnosti u recenzí restaurací.

Google Maps je bezpochyby jednou z nejznámějších a nejčastěji používaných aplikací, kterou většina z nás spojuje s navigací a kontrolou dopravní situace. Ale tato platforma nabízí mnohem více než pouze tyto funkce. Jedním z nejlepších míst, kde můžete najít recenze na místní restaurace, jsou právě Google Maps. A to převážně díky fotografiím jídel a nápojů, které do systému přidávají samotní uživatelé.

V porovnání s konkurenčním Yelpem je však Google Maps často chudší na popisy, které by byly přiřazeny k těmto fotografiím. Mnohdy tak zůstáváte s otázkou, co přesně na těch obrázcích vidíte. Naštěstí se nedávno objevila aktualizace, která by měla tento problém vyřešit.

Díky nové aktualizaci budou uživatelé Google Maps mít možnost přidávat ke svým fotografiím popisy jídel a nápojů. To znamená, že kromě vizuálního dojmu se můžete dozvědět také o konkrétním jídle či pití více informací. Tento krok by měl zlepšit celkovou uživatelskou zkušenost při prohlížení recenzí a fotografií restaurací.

Google Maps je velmi užitečným nástrojem pro výběr restaurace, ať už při běžné večeři či oslavě významné události. Díky recenzím a fotografiím od ostatních uživatelů si můžete udělat lepší představu o kvalitě jídla, atmosféře a obsluze. Nový přídavek v podobě popisů k fotografiím by měl poskytnout ještě více informací a pomoci vám lépe se rozhodnout, kam vyrazit na večeři.

S novou aktualizací Google Maps také přichází nová možnost vyhledávání. Díky ní můžete snadno najít nejenom hodnocení restaurace, ale také konkrétní jídla, která jsou hlavní specialitou daného místa. Například pokud máte chuť na pizzu, můžete jednoduše spustit vyhledávací funkci a zadat „pizza“. Aplikace vám pak ukáže nejenom nejlepší pizzerie v okolí, ale také fotografie, recenze a popisy jednotlivých pizzových variant.

Vyhledávání na Google Maps je rychlé a přehledné. Ve spojení s novými funkcemi jako jsou popisy k fotografiím se stává ještě užitečnějším nástrojem pro výběr restaurace. Uživatelé se tak nemusí spoléhat pouze na recenze a hodnocení, ale mají možnost si prohlédnout fotky jídel a díky popisům získat přesnější představu.

Závěr:

Výhodou Google Maps oproti konkurenčním aplikacím je možnost prohlížet fotografiemi jídel a nápojů v recenzích. Díky nové aktualizaci mohou uživatelé přidávat ke svým fotografiím popisy, což zvyšuje informační hodnotu recenzí. Nově zavedená

Zdroj: https://www.androidpolice.com/google-maps-food-pictures-menu-info/