Vypnout reklamy

Google Mapy budou mít funkci veřejné události

Google mapy nejsou pouze pro telefony Android, ale existují taktéž pro iPhone nebo PC uživatelé. Aplikace je bohatá na své funkce a dokáže vám pomoci v neznámých místech s orientací. K dispozici jsou třeba fotografie přímo z ulic, takže se velmi rychle zorientujete.

Není žádným překvapením, že většina věcí, které na mapách vidíme, tak přidávají sami uživatelé. Jedná se třeba o firmy, obchody, restaurace a další služby. Na druhé straně pak může uživatel komentovat, hodnotit a dělat fotografie z míst, které navštívil. Google poslední dobou představuje funkce z aplikace Waze, která mu samozřejmě taktéž patří a jedná se třeba o nahlášení nehod nebo policií.

Google Mapy
Google Mapy

Vytvořte si svou veřejnou událost

K dispozici však máte možnost si vytvořit veřejnou událost. V této chvíli však není tato funkce dostupná komukoliv, ale jedná se o události, které využijí zájmena firmy ke své propagaci. Ve chvíli, kdy událost označíte, tak všichni lidé ji uvidí, takže buďte velmi opatrní. Je možnost však tuto událost smazat.

Jedná se o skvělou funkci pro reklamní agentury nebo pro ty, kteří chtějí mít událost a pořádně ji zpropagovat. Jedná se třeba o sportovní události nebo i nějaké závody.

Možnosti falešných recenzí

Nicméně Google si je vědom, že tuto funkci budou využívat lidé, kteří vytvoří falešnou událost. Z tohoto důvodu je tady zpětná vazba a v případě, kdy se akce konat nebude a bude tím pádem podvod, tak uživatele Google zablokuje nebo mu omezí práva takové akce vytvářet.

Zdroj