Vypnout reklamy

Google mapy vylepšily své funkce a připravili se tak na následující letní prázdniny, kdy budou lidé cestovat. Mapy pomohou lidem najít ty správné spoje veřejné dopravy. První funkci jsou živá zpoždění jednotlivých linek, takže víte, že máte stále čas. Doba trvání cesty z jednoho místa na druhé je vytvořena s pomoci průměrného času. Díky nové […]

2.7.2019

Google mapy s novými funkcemi pro veřejnou dopravu

Google mapy vylepšily své funkce a připravili se tak na následující letní prázdniny, kdy budou lidé cestovat. Mapy pomohou lidem najít ty správné spoje veřejné dopravy.

První funkci jsou živá zpoždění jednotlivých linek, takže víte, že máte stále čas. Doba trvání cesty z jednoho místa na druhé je vytvořena s pomoci průměrného času.

Živý traffic
Živý traffic

Díky nové funkci uvidíte průměrné zpoždění na jednotlivých trasách veřejné dopravy a to v případě, kdy společnost neposkytuje real-time časy.

Dalšími informacemi jsou informace ohledně obsazení na jednotlivých linkách. Dozvíte se, jestli je kde si sednout nebo je zde místo na stání.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.