Vypnout reklamy

Google mapy si berou další funkci z aplikace Waze. Za chvíli budou mít mapy vše, co má Waze a Google Waze úplně odstřihne.

10.6.2019

Google mapy si berou další funkci z Waze

Google mapy se nestydí za to, že bere funkce z aplikace Waze, které mimochodem taktéž patří Google. Již v minulosti jsme říkali, že Google postupem času Waze přestane aktualizovat a vše přenese do Google map.

Nedávno totiž Google mapy získaly funkci rychlostních kamer, rychlostních pastí, abyste věděli, kde se vás snaží policisté nachytat. Je zde také funkce tyto situace nahlásit.

Krom toho se Google rozhodl implementovat snímač rychlosti v dolním levém rohu a to přímo do map, abyste během cesty viděli, kdy rychlost překračujete.

Ve chvíli, kdy rychlost překročíte, tak se vám zobrazí varovné znamení. Tato funkce se však dostává na Google mapy postupně a ne všichni uživatelé ji v této chvíli mají.

Stačí se podívat do nastavení navigace, jestli tady máte možnost si nastavit rychloměr.

Zdroj

Buroň Tomáš

CEO Androiduj.cz at Androiduj.cz
O telefony Android se zajímám od prvopočátku. Nicméně jako první Android telefon jsem měl Samsung Galaxy S3. Od té doby jsem této značce zůstal věrný. Hodně mě zajímají různé veletrhy a konference jako jsou CES, MWC, Google I / O, IFA a spoustu dalších. Zaobírám se i tvorbou Android aplikací v Android Studio.
Umělá inteligence, VR, AR a další technologické vychytávky jsou v mém zájmu a rád o nich píší.