Google Meet představuje videa efekty a zlepšení osvětlení v nejnovější aktualizaci

Google Meet přináší ve své nejnovější aktualizaci mnoho možností přizpůsobení uživatelům na webu i mobilních zařízeních.

V současných dobách je značná část práce i osobních setkání přesunuta do online prostředí. Vzhledem…

Google Meet představuje videa efekty a zlepšení osvětlení v nejnovější aktualizaci

Google Meet přináší ve své nejnovější aktualizaci mnoho možností přizpůsobení uživatelům na webu i mobilních zařízeních.

V současných dobách je značná část práce i osobních setkání přesunuta do online prostředí. Vzhledem k tomu je stále důležitější, aby nástroje pro týmovou komunikaci poskytovaly co nejlepší možnosti přizpůsobení a flexibilitu. Google Meet, oblíbená platforma pro videohovory a online porady, se tedy v poslední aktualizaci zaměřila právě na tento aspekt.

Nyní mohou uživatelé využívat nové funkce a dát si tak Google Meet trochu více do vlastních rukou. Jak na webu, tak i v mobilní aplikaci budou mít možnost přizpůsobit si rozvržení obrazovky dle svých preferencí a potřeb. Bude možné určit, které okna se mají zobrazovat v jaké velikosti, a to buď na plnou obrazovku nebo ve zmenšeném režimu. Skvělou novinkou je možnost připnout si konkrétní účastníky hovoru a udržet tak jejich obrazovku viditelnou i při přepínání mezi různými okny.

Dalšími zajímavými funkcemi, které Google Meet přináší, je možnost změnit pozadí během hovoru. Uživatelé tak mohou skrýt své soukromé prostředí a nahradit ho například profesionálními obrázky nebo jejich oblíbenými záběry. To se určitě hodí, pokud se chcete cítit pohodlněji při pracovních videokonferencích nebo si chcete prostě jen vytvořit příjemnou atmosféru.

Poslední novinkou je funkce ztlumení a zrušení rušivých zvuků. Pokud pracujete na veřejném místě nebo máte doma rušivé prostředí, můžete jednoduše stisknout tlačítko pro ztlumení mikrofonu. Google Meet se také snaží odstraňovat nežádoucí zvuky, jako jsou šustění nebo okolní ruch, aby byla komunikace co nejpříjemnější.

A teď pár odpovědí na často kladené otázky (FAQ):
1. Jak mohu přizpůsobit rozvržení obrazovky v Google Meet?
– Na webu i v mobilní aplikaci můžete určit, která okna chcete zobrazovat a jak velká mají být. Stačí kliknout na možnost „Rozvržení obrazovky“ a vybrat požadovanou možnost.

2. Jak změnit pozadí v Google Meet?
– Během videokonference se kliknutím na možnost „Pozadí“ zobrazí kolekce obrázků, které můžete vybrat a použít jako své pozadí. Stačí si vybrat oblíbený motiv a máte hotovo!

3. Jak ztlumit rušivé zvuky v Google Meet?
– V průběhu hovoru můžete jednoduše stisknout tlačítko pro ztlumení mikrofonu, které se nachází v ovládacích prvcích. Tímto způsobem můžete eliminovat přenos rušivých zvuků a udržet tak

Zdroj: https://www.phonearena.com/news/google-meet-update-video-effects-lighting-improvements_id154538