„Google Messages odhaluje novou funkci: textové zprávy prostřednictvím satelitu“

Nový únik naznačuje, že v rámci služby **emergency services** nebude omezena pouze na nouzové služby; budete schopni poslat zprávu „komukoli“ ve vašich kontaktech.

Podle informací z nejnovějšího úniku se zdá, že aplikace…

"Google Messages odhaluje novou funkci: textové zprávy prostřednictvím satelitu"

Nový únik naznačuje, že v rámci služby **emergency services** nebude omezena pouze na nouzové služby; budete schopni poslat zprávu „komukoli“ ve vašich kontaktech.

Podle informací z nejnovějšího úniku se zdá, že aplikace pro volání **emergency services** nebude limitována pouze na situace, kdy potřebujete pomoc v nouzi. Dle dostupných informací budete mít možnost poslat zprávu „komukoli“ ve vašem seznamu kontaktů.

Tento nový prvek by mohl být velkým přínosem pro uživatele, kteří chtějí rychle a efektivně komunikovat s lidmi kolem sebe. Možnost poslat zprávu **“komukoli“** otevírá nové možnosti pro využití této funkce a může znamenat velkou změnu ve způsobu, jakým lidé komunikují v případě potřeby.

Zatímco detaily ohledně této nové funkce zůstávají nejasné, je jasné, že se jedná o zajímavý krok vpřed v oblasti komunikace a pomocí. Doufejme, že se brzy dozvíme více informací o tomto novém prvkem a jak bude fungovat v praxi.

FAQ:

1. Jaké další možnosti komunikace budou k dispozici kromě posílání zpráv „komukoli“?
2. Bude tato funkce dostupná pouze pro určité skupiny uživatelů nebo pro všechny?
3. Bude možné posílat zprávy **“komukoli“** i v případě, že nemají nainstalovanou aplikaci pro volání **emergency services**?

Zdroj: https://www.phonearena.com/news/google-messages-leak-hints-at-satellite-messaging-allowing-you-to-text-anyone-anywhere_id156929