Vypnout reklamy

Google Messages připravuje pokročilou rodičovskou kontrolu

Google Messages je výchozí aplikací na některých z nejlepších androidních telefonů dostupných dnes. Stejně jako většina komunikačních aplikací, i Messages občas podléhá změnám, jako nedávné a trochu kontroverzní přepracování uživatelského rozhraní…

Google Messages připravuje pokročilou rodičovskou kontrolu

Google Messages je výchozí aplikací na některých z nejlepších androidních telefonů dostupných dnes. Stejně jako většina komunikačních aplikací, i Messages občas podléhá změnám, jako nedávné a trochu kontroverzní přepracování uživatelského rozhraní fotoaparátu v aplikaci. Nyní narazíme na další novou funkci ve vývoji v Google Messages týkající se **rodičovské kontroly**.

Místo že by se zaměřovala pouze na posílání a přijímání zpráv, Google Messages se rozšiřuje o další funkce, které mohou být pro některé uživatele velmi užitečné. Funkce rodičovské kontroly by mohla umožnit **rodičům** **kontrolovat** a omezovat přístup svým dětem k určitým funkcím aplikace, aby se zajistilo bezpečné a odpovědné používání.

Tato nová funkce je stále ve vývoji, ale předpokládá se, že **bude** **dostupná** pro všechny uživatele v blízké budoucnosti. Google Messages tak dává důraz nejen na komunikaci, ale také na bezpečnost a kontrolu pro rodiče.

**FAQ:**

1. **Jak** **funkce** rodičovské kontroly funguje?
2. **Kdy** **bude** možné tuto funkci vyzkoušet?
3. **Jak** **déle** bude trvat, než se funkce stane plně dostupnou pro všechny uživatele?

Zdroj: https://www.androidpolice.com/google-messages-parental-controls-beta/