Vypnout reklamy

Google Messages testuje úpravu odeslaných zpráv

Google zkouší novou funkci úpravy pro aplikaci Google Messages, která umožní změnu odeslané zprávy do 30 minut po odeslání. Tato funkce by mohla být užitečná pro všechny uživatele, kteří občas udělají…

Google Messages testuje úpravu odeslaných zpráv

Google zkouší novou funkci úpravy pro aplikaci Google Messages, která umožní změnu odeslané zprávy do 30 minut po odeslání. Tato funkce by mohla být užitečná pro všechny uživatele, kteří občas udělají chybu nebo si vzpomenou na důležitý detail, který chtějí dodatečně upravit.

Google Messages je jednou z nejoblíbenějších aplikací pro zasílání zpráv mezi uživateli Androidu a tato nová funkce by mohla zlepšit uživatelskou zkušenost ještě více. Možnost rychlé úpravy odeslaných zpráv by mohla ušetřit spoustu nepříjemných situací, kdy se uživatel setká s chybou ve zprávě a nemůže ji již změnit.

Funkce úpravy bude dostupná pouze do 30 minut po odeslání zprávy a poté nebude možné ji editovat. Tím se má zabránit zneužití této funkce a udržet komunikaci průhlednou a důvěryhodnou.

Zatím není jasné, kdy a zda se tato funkce stane součástí běžné verze aplikace Google Messages, ale testování je v plném proudu. Uživatelé mohou tedy doufat, že brzy budou moci upravovat své odeslané zprávy a předejít tak potenciálním komunikačním ztrátám.

FAQ:

1. Jak dlouho budu moci upravovat odeslané zprávy v aplikaci Google Messages?
– Funkce úpravy bude dostupná pouze do 30 minut po odeslání zprávy.

2. Proč byla tato funkce navržena s časovým limitem?
– Tím se má zabránit zneužití funkce a udržet komunikaci průhlednou a důvěryhodnou.

3. Kdy bude tato funkce dostupná pro všechny uživatele?
– Zatím není jasné, kdy a zda se tato funkce stane součástí běžné verze aplikace Google Messages, ale testování je v plném proudu.

Zdroj: https://www.phonearena.com/news/google-messages-text-editing-test-underway_id158218