Google Nexus 7

Google Nexus 7, jeden ze nejočekávanějších 4 jádrových tabletů v roce 2012, výkonný, rychlý a velmi pěkný tablet se 7″ obrazovkou a s celosvětově oblíbenou verzí android 4.1 Jelly Bean. Tablet by měl vyjít v datu pohybujícím se v září roku 2012. U tohoto velmi očekávaného tabletu s datem vydání pohybující se v září roku […]

28865_03

Google Nexus 7, jeden ze nejočekávanějších 4 jádrových tabletů v roce 2012, výkonný, rychlý a velmi pěkný tablet se 7″ obrazovkou a s celosvětově oblíbenou verzí android 4.1 Jelly Bean. Tablet by měl vyjít v datu pohybujícím se v září roku 2012.
U tohoto velmi očekávaného tabletu s datem vydání pohybující se v září roku 2012 se můžete těšit na jednu z nejoblíbenějších platforem androidu a to je Android 4.1 Jelly Bean podporující i multidotykovou obrazovku kterou má Nexus 7, multidotyková znamená že můžete ovládat třeba i všema 10 prsty.

 

Jedná se o 4 jádrový tablet s procesorem NVIDIA Tegra 3 Quad-core 1,2 GHz a s grafikou GeForce® s 12 jádry, a právě tyto části vám zajistí že na tomto tabletu rozjedete snad vše. Jelikož Google v podstatě dirigoval výrobu Nexusu 7 tak je tento tablet stvořen pro Google Play a je velmi silnou konkurencí iPadu, jelikož je výkonnější jak iPad a o polovinu levnější.

Ale zpět k Nexusu, jelikož Google jak už jsem psal dirigoval výrobu tak máte nejen zajištěný kvalitní a velmi rychlý  tablet, ale také, díky tomu že Google se o své stroje stará co se týče softwaru velmi dobře, budete mít nejnovější aktualizace jako první.

Jeho hmotnost se pohybuje kolem 340 g, a jeho tloušťka je 10,5 mm. Tablet má dnes už bězný microUSB port, dokovací konektor, a 3,5mm jack. Dokovací stanice, tedy alespoň podle informací je ještě stále ve vývoji.

Co se týče vzhledu tak jde o klasický vzhled od Asusu ve předu 7″ palcová obrazovka, ze zadu plastový kryt s obrovským logem Nexus a ve spodní části malé logo Asusu. Zdola tabletu je 3,5 jack, a microUSB port.

Cena je 6 390,- což poměr cena/výkon je opravdu velmi dobré, a již dnes můžete tento tablet objednávat na stránkách Asusu (www.asus.as)