Google Nexus Sailfish – živé foto

Jsme asi několik málo týdnu před vypuštěním do světa nového mobilního telefonu Google Nexus Sailfish a Nexus Marlin. Tentokrát mobilní telefony vyrábělo HTC. Přes víkend se na internetu objevily fotografie, které jsou přímo ze živého provedení. To znamená nejedná se už o žádné rendery. Oba telefony Nexus Marlin a Nexus Sailfish sdílejí stejný vzhled a […]

Google Nexus HTC Sailfish

Jsme asi několik málo týdnu před vypuštěním do světa nového mobilního telefonu Google Nexus Sailfish a Nexus Marlin. Tentokrát mobilní telefony vyrábělo HTC.

Přes víkend se na internetu objevily fotografie, které jsou přímo ze živého provedení. To znamená nejedná se už o žádné rendery.

Google Nexus HTC Sailfish

Google Nexus HTC Sailfish

Oba telefony Nexus Marlin a Nexus Sailfish sdílejí stejný vzhled a materiály. Větší telefon Marlin bude mít 5.5 palcový displej a Sailfish bude mít pouze 5 palcový displej. Samozřejmě tady bude i rozdíl v rozlišení. Marlin bude mít QHD (2560px x 1440px) a 1080p má Sailfish.

Telefonu však schází Nexus LOGO. Podle informací se Google rozhodl dát na tyto telefony pouze písmeno G, což znamená, že značka Nexus už nebude figurovat na telefonech Google.

zdroj: talkandroid.com