Google oslavuje své narozeniny se slevami na svém evropském internetovém obchodě

Google oslavuje své narozeniny a přináší slevy na svých evropských online obchodech. Společnost byla založena 4. září 1998 a letos 12. září oslavuje své výročí. Stránka s nabídkou je aktivní ve...
Google oslavuje své narozeniny se slevami na svém evropském internetovém obchodě

Google oslavuje své narozeniny a přináší slevy na svých evropských online obchodech. Společnost byla založena 4. září 1998 a letos 12. září oslavuje své výročí. Stránka s nabídkou je aktivní ve většině evropských zemí.

Bohužel neznáme přesně, které produkty budou ve slevě, ale minulý měsíc Google snížil ceny svého Pixel 7 lineupu, Pixel Tablet, Pixel Buds A-series, Buds Pro, Pixel Watch, Nest Hub 2nd Gen, Chromecast 4K, Nest Wi-Fi router a Nest Cam o 25% v Japonsku k oslavám svých narozenin. Takže můžeme očekávat podobné slevy i v Evropě.

Možná to bude příležitost koupit si dlouho očekávanou novinku od Googlu za atraktivní cenu. Slevy mohou být příležitostí pro všechny technologické nadšence, kteří chtějí mít ty nejnovější produkty od Googlu.

FAQ:

1. Kdy byla Google založena?

Google byl založen 4. září 1998.

2. Jaké produkty jsou ve slevě?

Přesné produkty ve slevě nejsou známy, ale můžeme očekávat slevy na Pixel telefony, Pixel Tablet, Pixel Buds, Pixel Watch, Nest Hub, Chromecast, Nest Wi-Fi router a Nest Cam.

3. Kde jsou slevy dostupné?

Slevy jsou dostupné na evropských online obchodech Google.

4. Jaké byly minulé slevy od Google?

V Japonsku byly ceny Pixel telefonů, tabletu, sluchátek, hodinek, chytré domácnosti a bezpečnostní kamery sníženy o 25% k oslavám narozenin Google.

5. Jak dlouho budou slevy trvat?

Doba trvání slev není známa, doporučuje se sledovat stránky Google pro aktuální informace.

Zdroj: https://www.gsmarena.com/google_celebrates_its_25th_birthday_with_deals_on_its_online_stores_in_europe-news-59771.php