Vypnout reklamy
21.3.2019

Google oznámil novou herní platformu Stadia

Google již oznámil novou herní platformu Stadia a to na GDC 2019. Jedná se o streamovací platformu, takže si hru zahrajete na jakémkoliv zařízení ať už je to PC, Mac, chytrá TV, telefony a tablety. Krom toho je k dispozici dedikovaný ovladač, který vypadá celkem strašně.

Hry na Google Stadia budete moci hrát ve 4K při 60fps

Ovladač má také tlačítko na YouTube, takže můžete zachytit a sdílet svůj gameplay přímo. Nechybí ani tlačítko pro Google Asistenta.

První hra, která byla oznámena pro tuto streamovací platformu je hra Doom Eternal. Avšak očekáváme spoustu dalších konzolových her, které se zde objeví.

Ovladače Stadia se přímo spojí s Google servery, aby následně eliminovaly veškeré záseky. Platforma dokáže streamovat ve 4K rozlišení a 60fps. Do budoucna se počítá s 8K rozlišením a 120fps.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.