Vypnout reklamy
26.6.2019

Google oznámil podporu PayPal v Google Pay

Jelikož je Google Pay dostupný i v České republice, tak musíme oznámit, že Google se rozhodl o integraci PayPal brány do Google Pay. Jde o to, že nemusíte tak platit přes svou debetní či kreditní kartu, ale rovnou z PayPalu.

Výhodou takové transakce je přehlednost v platbách a zároveň anonymita. Obchodník totiž nevidí vaší kartu, ale jen váš účet. Z Paypal účtu lze jednoduše vrátit peníze, jen musíte při zneužití účtu nahlásit na Paypal.

Google Pay
Google Pay

Určitě víte, že službu Paypal založil Elon Musk. Ten člověk, který disponuje společnostmi SpaceX (Vesmírný program) a nebo Tesla (Automobily)

Avšak podporu platby přes Paypal musí povolit samotný obchodník. Již není potřeba se přihlašovat do PayPal účtu ve chvíli, kdy už máte Google Pay účet připojen s PayPal účtem.

Uživatelé se tak mohou přepínat mezi debetní, kreditní a jejich paypal účtem. To vše při nákupu v některých z internetových obchodů, kde je Google Pay povolen.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.