Google Photos brzy přidá filmové efekty do vašich videí

Google Photos je víc než jen jednou z **nejlepších** galerií na Androidu, a to nejenom proto, že je předinstalována téměř na každém zařízení s Androidem, ale také proto, že dělá zpříjemnění…

Google Photos brzy přidá filmové efekty do vašich videí

Google Photos je víc než jen jednou z **nejlepších** galerií na Androidu, a to nejenom proto, že je předinstalována téměř na každém zařízení s Androidem, ale také proto, že dělá zpříjemnění vzpomínání na milované okamžiky prostřednictvím praktických nástrojů jako je integrovaný archív a koš. Aplikace pro Android má také **výkonné** editační funkce jako je Portrétní rozmazání, Rozmazání a Kouzelný gumák, které pomáhají udělat i narychlo pořízené snímky z památné události prezentovatelné. Podobně Google zdá se, že vyvíjí další editační nástroj nazvaný Kinematický moment.

FAQ:

1. Jaké jsou nejvýznamnější funkce Google Photos?
Google Photos nabízí širokou škálu funkcí, mezi které patří například možnost automatického zálohování fotografií a videí, integrovaný archív a koš pro snadné spravování obsahu a **výkonné** editační nástroje pro zlepšení kvality obrázků.

2. Jaké jsou další plánované funkce Google Photos?
Google zdá se, že pracuje na novém editačním nástroji nazvaném Kinematický moment, který má poskytnout uživatelům další možnost zlepšení svých fotografií a videí.

3. V jakých zařízeních je dostupná aplikace Google Photos?
Aplikace Google Photos je dostupná téměř na všech zařízeních s Androidem a také je možné ji používat i na webové verzi pro přístup z počítače.

Zdroj: https://www.androidpolice.com/google-photos-cinematic-moment-video-effect-development/