Google Photos usnadňuje sdílení důležitých fotografií se blízkými přáteli

V posledních několika měsících jsme byli svědky několika změn v aplikaci Google Photos, z nichž většina je stále ve vývoji. V lednu Google zavedl funkci Photo stacks a měsíc předtím jsme…

Google Photos usnadňuje sdílení důležitých fotografií se blízkými přáteli

V posledních několika měsících jsme byli svědky několika změn v aplikaci Google Photos, z nichž většina je stále ve vývoji. V lednu Google zavedl funkci Photo stacks a měsíc předtím jsme viděli nový vzhled Memories. Je zábavné vidět fotografie chytře seskupené do jedinečných mřížkových rozložení, ale někdy bychom si přáli, aby se vzpomínky generovaly častěji. A proto se Google nyní zdá být pilně zapojen vytvářením týdenních sestřihů pro vás.

Týdenní sestřihy jsou dalším krokem společnosti Google k ještě lepšímu zážitku z prohlížení fotografií. Tato funkce vám umožní rychle obnovit vzpomínky na uplynulý týden skrze krátký video sestřih obsahující důležité momenty. Zatímco Photo stacks a Memories se soustředí na uspořádání obrázků, týdenní sestřihy přinášejí dynamiku a pohyb do tohoto procesu.

Jak všechno to bude fungovat? Google využije své pokročilé algoritmy a umělou inteligenci k vyhledání nejzajímavějších a nejdůležitějších momentů vašeho týdne. Poté sestaví krátké video o délce zhruba jedné až dvou minut, které bude obsahovat vybrané fotografie a klíčové okamžiky ze zaznamenaných událostí. Tímto způsobem můžete pohodlně a jasně vidět, co se událo v uplynulém týdnu a sdílet tyto vzpomínky s přáteli a rodinou.

Ve světě sociálních médií a rychlého tempa života jsou lidé často zaplavováni obrovským množstvím fotografií a videí. Týdenní sestřihy v Google Photos mají za cíl usnadnit výběr a zpracování nejzajímavějších momentů pro uživatele. Tato nová funkce pomáhá shluknout vzpomínky do strukturovaného formátu, který je zábavný a přehledný.

Jak často budou týdenní sestřihy generovány? Google pracuje na tom, aby tato funkce byla dostupná každý týden. To znamená, že vám automatickým způsobem přijde každý týden nové video sestřihem vašich vzpomínek, které si můžete prohlédnout, stáhnout nebo sdílet. Tento nový prvek přinese do aplikace Google Photos ještě více dynamiky a interakce.

Zajímá vás, kde najdete tyto týdenní sestřihy? Budou se nacházet v sekci „Vzpomínky“ uvnitř aplikace Google Photos. Stačí jednoduše otevřít aplikaci a vyhledat tuto sekci, kde budou sestřihy přehledně seřazeny podle data. Můžete se těšit na kvalitní zážitek z prohlížení vašich fotografií ve zcela novém a inovativním formátu.

Google Photos se neustále vyvíjí a přináší nové funkce, které nám pomáhají lé

Zdroj: https://www.androidpolice.com/google-photos-my-week-simplify-sharing-important-pictures-close-friends/