Google Pixel 2 bude oznámen 5. října

Nový telefon od Google bude oznámen až 5. října. Avšak k dispozici bude nový Snapdragon 836. Jedná se spíše o vylepšený Snapdragon 835, nejedná se o nějaké extra navýšení výkonu. Původně byly domněnky, že právě nový Note 8 bude mít Snapdragon 836, ale po včerejším představením můžeme s klidem říct, že má Snapdragon 835. Google’s […]

Google Pixel 2 FB

Nový telefon od Google bude oznámen až 5. října. Avšak k dispozici bude nový Snapdragon 836. Jedná se spíše o vylepšený Snapdragon 835, nejedná se o nějaké extra navýšení výkonu.

Původně byly domněnky, že právě nový Note 8 bude mít Snapdragon 836, ale po včerejším představením můžeme s klidem říct, že má Snapdragon 835.

Google oznámí 5. října telefon Pixel 2 a Pixel XL 2. Nový čip Snapdragon 836 ještě nebyl ani oznámen, ale jak už jsme psali výše, bude to jen mírná změna ve výkonu. Nicméně je docela zajímavé, že Pixel a Pixel XL byl oznámen 4. řijna a tak to bude 1 rok a 1 den po oznámení staršího Pixel.

LG a HTC

Jak jste už možná slyšeli, tak Pixel 2 bude mít 5 palcový displej a je vyráběn firmou HTC. Zatímco XL 2 verze má 6 palcový displej a je vyrobena firmou LG. Větší model je zároveň spojován s tím, že bude mít menší rámeček a menší model bude mít zase větší rámeček na hoře i dole.

Google Pixel 2 a Pixel XL 2 budou pravděpodobně mezi prvními chytrými telefony s Android 8.0 Oreo. Teď otázka. Bude mít 3.5mm jack?