Google Pixel 2 – dohady, design, specifikace – část 2

Tentokrát se podíváme na Hardware, který bude ukrývat nový Google Pixel 2. Můžeme už teď říct, že má dostatek RAM a silný chipset, který zvládne i ty nejnáročnější aplikace. Telefony od Googlu navíc dostávají jako první aktualizace Android, takže telefon je velmi bezpečný. Hardware K dispozici máme GFXBench screenshot, který ukazuje velikost displeje, rozlišení a […]

Google Pixel 2

Tentokrát se podíváme na Hardware, který bude ukrývat nový Google Pixel 2. Můžeme už teď říct, že má dostatek RAM a silný chipset, který zvládne i ty nejnáročnější aplikace. Telefony od Googlu navíc dostávají jako první aktualizace Android, takže telefon je velmi bezpečný.

Hardware

GFXBench Taimen

GFXBench Taimen

K dispozici máme GFXBench screenshot, který ukazuje velikost displeje, rozlišení a poměr stran.

Podle všeho bude mít „Taimen“ 5.6 palcový displej a zároveň je poháněn Qualcomm 835 s 2.4GHz frekvencí procesoru. Taktéž má k dispozici 4GB RAM.

Nebude chybět ani grafický chipset Adreno 540 a 128GB interní paměti. Grafický chipset Adreno 540 slibuje kvalitní výkony ve velice náročných hrách.

Avšak i když vypadají specifikace docela zajímavě, tak je možné, že se nebudou vyvíjet tak, jak se tady očekává. Vzhledem k tomu, že Google uvede telefony někdy v řijnu tohoto roku, existuje šance, že místo Snapdragon 835 bude vylepšená verze Snapdragon 836, která má být v Note 8.

Fotoaparát Google Pixel 2

Google Pixel 2

Google Pixel 2

V modelu „Taimen“ má být vzadu 12MPx fotoaparát a selfie kamera má mít 7MPx, což se může zdát docela málo a to ještě v době, kdy sociální média docela válí a lidé se fotí v různých aplikacích jako je Snapchat, Instagram a další. Je docela možné, že toto rozlišení fotografií nebude až taková pravda, takže se necháme překvapit.

Poslední pokračování „představení“ Google Pixel 2, zítra…