Google Pixel 2 na rozostřených fotografiích + info

Pokud máte rádi rámečky a nebaví vás telefony bez rámečku, viz. Samsung Galaxy S8, Note8 a další podobné. Uvidíte, že se máte na co těšit u nové Pixel edice 2017. Jak uvidíte na fotografiích, tak horní i spodní rám je velmi patrný. Na rozdíl od minulého roku, tak můžeme vidět v dolním rámečku reproduktor, který […]

Google Pixel 2 FB

Pokud máte rádi rámečky a nebaví vás telefony bez rámečku, viz. Samsung Galaxy S8, Note8 a další podobné. Uvidíte, že se máte na co těšit u nové Pixel edice 2017. Jak uvidíte na fotografiích, tak horní i spodní rám je velmi patrný.

Na rozdíl od minulého roku, tak můžeme vidět v dolním rámečku reproduktor, který je i nahoře, takže vytvoří stereo (vícekanálový záznam, který má v posluchači probudit prostorový dojem).

Google Pixel 2

Google Pixel 2

Na zadní straně vidíme jeden hlavní fotoaparát, což jste proti trendům. Nicméně několik chytrých telefonu má velmi hezké fotografie právě z telefonu, který má pouze jeden čočku. V této chvíli se totiž hraje na duální fotoaparát (dělá se zájmena z důvodu hloubky ostrosti, zároveň zlepšuje focení v dobách, kdy není moc světla). Na druhou stranu kvalitu fotografií postrádat pravděpodobně nebudete.

Horší zprávou je ale to, že právě Pixel 2 nebude mít 3.5mm jack. Telefon má běžet na Qualcomm Snapdragon 835 a přijít má na podzim tohoto roku.