Google Pixel 2, Pixel 2 XL cena a datum vydání

Již brzy bude nový telefon představen a již se ví, jaká cena za Google Pixel 2 bude požadovaná, a také víme datum vydání. Pixel 2 bude vyroben firmou HTC a má 5 palcový displej se stereo reproduktory a velký rámečkem nahoře i dole.   Mezitím však větší bratr Pixel 2 XL bude vyroben firmou LG […]

Google Pixel 2

Již brzy bude nový telefon představen a již se ví, jaká cena za Google Pixel 2 bude požadovaná, a také víme datum vydání. Pixel 2 bude vyroben firmou HTC a má 5 palcový displej se stereo reproduktory a velký rámečkem nahoře i dole.

 

Google Pixel 2, Pixel 2 XL

Google Pixel 2, Pixel 2 XL

Mezitím však větší bratr Pixel 2 XL bude vyroben firmou LG a nabídne právě téměř bez rámečkovou verzi. Pod kapotou se dá očekávat Snapdragon 835, ale také nebude k dispozici 3.5 mm jack.

Dostáváme se tedy k datu vydání

Menší verze Pixel 2 bude k dispozici dřív, než verze XL.

Cena pro Google Pixel 2 je od 650$ za 64 GB verzi, tak 750$ za 128 GB verzi. Datum vydání 19. října.

Cena pro Google Pixel 2 XL je 850$ za 64 GB verzi a 950$ za 128GB verzi. Datum vydání 15. Listopadu.

K dispozici máme také informace o fotoaparátu

Už fakt kousek od vydání nových Google telefonu a my pro vás máme spoustu tajemství. Z fóra xda-developers máme pár unikátních funkcí, které dorazí právě na telefon Pixel.

V podstatě je tady retušování obličeje. Jedná se o algoritmus, který dokáže odstranit nedokonalosti na fotografiích. Vše se bude zpracovávat v reálném čase.

Druhá funkce je pohybová fotka, kde se udělá krátké video při pořízení fotografie. Následně si člověk vybere svou fotku.

Další funkce nejsou nové. Je zde třeba zkrášlovací filtr. Dále je tady HDR+ algoritmus a další bonusové věci. Vše se dozvíme zítra 4. října 2017