Uložte si datum 4. října, protože to je datum, kdy se představí Google Pixel 3

Již víme, kdy se nám představí třeba nový telefon Samsung Galaxy Note 9 a třeba i Apple iPhone. Nicméně nevíme, kdy takový Google představí nový telefon Google Pixel 3. Teď je to však jinak. Ve druhé polovině roku očekáváme spoustu nových mobilních telefonu, které se začnou představovat a vydávat
Google Pixel 3

Již víme, kdy se nám představí třeba nový telefon Samsung Galaxy Note 9 a třeba i Apple iPhone. Nicméně nevíme, kdy takový Google představí nový telefon Google Pixel 3. Teď je to však jinak.

Ve druhé polovině roku očekáváme spoustu nových mobilních telefonu, které se začnou představovat a vydávat právě v září – říjen, aby byly připravené na Vánoční sezónu. Chystá se také odhalení nového Sony Xperia XZ3.

Velkým otazníkem je Huawei a Google, protože u nich se nikdy moc nevědělo, kdy své telefony představí. Nicméně na platformě online marketingu FameBit se objevila informace, že reklama na Pixel 3 započne 4. října.

Stejný den jako představení Pixel 2

Což prakticky znamená, že tento stejný den bude nový telefon Google Pixel 3 představen a zároveň i Pixel 3 XL. Krom telefonu se možná dočkáme i hodinek Pixel Watch, Pixelbook Laptop (s malým rámečkem) nebo Google Home reproduktor či vylepšený set Daydream.

Právě 4. října byl představen i starší Pixel 2.

Zdroj