Vypnout reklamy
23.12.2018

Google Pixel 3 má nejlépe hodnocený fotoaparát na DxOMark

DxOMark konečně zveřejnil svou recenzi telefonu Google Pixel 3. Jedná se zájmena o test fotoaparátu, kde je skóre pro telefon 101 bodů. Jedná se o 103 bodů pro fotoaparát a 98 bodů pro video.

Telefon Pixel 3 se tak umístil na pátou pozici a sdílí ji s telefonem Apple iPhone XR. V recenzi se vyzdvihuje perfektní dynamický rozsah a výkon blesku u fotoaparátu. Zároveň dostatečně nízký šum a stabilizace videa.

Zlepšení oproti předchůdci u Pixel 3 telefonu je zájmena v efektu Bokeh a Zoom. Server DxO taktéž informuje, že se na některých fotografiích objevovaly “duhové” v dobrých světelných podmínkách a nějaké artefakty v podmínkách, kdy bylo světlo zase špatné.

Avšak DxO hodnotí Google Pixel 3 jako nejlepší Android telefon s jedním senzorem. Telefon totiž nemá dva senzory na zadní straně, ale hloubku fotografie si dopočítává za pomoci softwaru.

DxOMark Pixel 3

DxOMark Pixel 3

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.