Google Pixel 3 XL prototyp

Během několika týdnu budeme vídat víc a víc úniků informací ohledně Google Pixel 3 a Google Pixel 3 XL. Telefony mají být představeny opětovně někdy v říjnu tohoto roku. Velký model XL bude mít v horní části výřez a menší telefon nikoliv. Dnes můžeme potvrdit alespoň polovinu z toho,
Google web

Během několika týdnu budeme vídat víc a víc úniků informací ohledně Google Pixel 3 a Google Pixel 3 XL. Telefony mají být představeny opětovně někdy v říjnu tohoto roku. Velký model XL bude mít v horní části výřez a menší telefon nikoliv.

Dnes můžeme potvrdit alespoň polovinu z toho, co jsme se dozvěděli a to je tedy to, že větší verze budete mít v horní části výřez.

Podobnost s předchůdcem se nezapře

Telefon svým způsobem vypadá velmi podobně telefonu Pixel 2 XL ze zadní strany. Je zde však docela viditelná změna, a to že senzor byl umístěn mezi senzor fotoaparátu a LED blesk.

Google se sám přiznal, že bude mít telefon s jedním senzorem na zadní straně, takže duální fotoaparát neočekáváme. Nicméně když si to tak vezmeme, tak Huawei P20 Pro má kamery tři.

Dvě selfie kamery?

Vpředu vidíme výřez v displeji, kde taktéž vidíme dvě kamery. Že by Google neimplementoval v zadní částí duální fotoaparát, ale na selfie ano? Je to možné. Třeba pro lepší portrétové fotky nebo druhý senzor je něco pro odemykání telefonu?

Vidíme také, že rámeček je poměrně malý. Podle všeho prototyp, který vidíme disponuje 4GB RAM a 128GB interním úložištěm. Dále telefon má v sobě čip Snapdragon 845.