Nový telefon Google Pixel 3 XL se objevil znovu na reálných fotkách

Už minulý týden se na internetu objevil telefon Google Pixel 3 XL, který byl používat jedním člověkem v Torontu. Nicméně úhel pohledu zanechal v některých prostor pro spekulace. Nicméně dnes tady máme znovu fotografie a tentokrát ze dvou pohledů. Přední část Google Pixel 3 XL Když se podíváme na první fotografií, tak vidíme přední část, […]

Google Pixel 3 XL na reálných fotografiích

Už minulý týden se na internetu objevil telefon Google Pixel 3 XL, který byl používat jedním člověkem v Torontu. Nicméně úhel pohledu zanechal v některých prostor pro spekulace. Nicméně dnes tady máme znovu fotografie a tentokrát ze dvou pohledů.

Přední část Google Pixel 3 XL

Když se podíváme na první fotografií, tak vidíme přední část, kde je výřez v horní části. Uživatel evidentně chatuje s aplikací WhatsApp. Jelikož se displej adaptuje na barvu dané aplikace, tak vidíme tmavý zelený tón kolem výřezu.

Google Pixel 3 XL přední část

Google Pixel 3 XL přední část

Nicméně je stále těžké říct, jak moc tenký rámeček bude a to právě díky navigační lišty v horní části. Jelikož na fotce vidíme, že člověk v danou chvíli telefon používá, tak nevidíme nic z nového ovládání gesty, jelikož právě toto ovládání má být ve výchozím nastavení zapnuté.

Zadní část Google Pixel 3 XL

Na druhé fotografií vidíme telefon ze zadní části, kde vidíme, že první čtvrtina je pokryta sklíčkem a zbytek je klasika. Telefon je zakryt rukou, takže těžko říct. Jde vidět pouze jeden senzor kamery s LED bleskem.

Google Pixel 3 XL zadní část odhalena

Google Pixel 3 XL zadní část odhalena

Datum odhalení

Nové telefony Google Pixel 3 a Pixel 3 XL budou odhaleny 4. října a na trh se dostanou o měsíc později. Zároveň s telefony se představí hodinky Pixel Watch, nový chytrý displej nebo aktualizovaný Chromecast.

Zdroj