Telefon Google Pixel 3 XL byl viděn v čínském testu

Není pochyb o tom, že nový Google Pixel 3 XL bude vlajkovým telefonem. Nicméně stále nemáme dostatek informací, abychom si mohli dát nějaký pohled na telefon a jeho specifikace. Podle testu má 4GB RAM. Minimum v dnešních vlajkových telefonech 6GB Nicméně v dnešních vlajkových telefonech je spíše minimum 6GB RAM. Otázkou je, proč by Google umístil do „XL“ verze pouze […]

Google Pixel 3 XL

Není pochyb o tom, že nový Google Pixel 3 XL bude vlajkovým telefonem. Nicméně stále nemáme dostatek informací, abychom si mohli dát nějaký pohled na telefon a jeho specifikace. Podle testu má 4GB RAM.

Test Master Lu v Číně

Test Master Lu v Číně

Minimum v dnešních vlajkových telefonech 6GB

Nicméně v dnešních vlajkových telefonech je spíše minimum 6GB RAM. Otázkou je, proč by Google umístil do „XL“ verze pouze 4GB RAM? Nicméně stalo se to dvakrát v testu na Geekbench a teď i tady na Master Lu.

V prodeji možná 6GB verze

Možná se jedná o telefonu, které jsou z před výroby a obsahují pouze 4GB RAM a jak se dostanou do masové výroby, tak budou mít 6GB RAM. Displej telefonu má rozlišení 1440 x 2960px s poměrem 18.5:9, takže tady bude výřez. Čip telefonu Snapdragon 845 a samozřejmě nový systém Android 9.0 Pie.

Zdroj