Vypnout reklamy
16.3.2019

Google Pixel 4 s dírou v displeji se dvěma selfie senzory

Telefony Google Pixel 3 a Pixel 3 XL jsou stále skvělými telefony ve všech ohledech. Nicméně design těchto telefonu jsou jiná část příběhu a ne moc hezká.

Minulý rok firma dorazila s Pixel 3 XL telefonem, který měl opravdu velký výřez a místo toho, aby Google vymyslel něco inovativního, tak slepě následoval trendy. Tím se nevyhnul velké kritice a možná i nižšímu prodeji.

Standardní model Google Pixel 3 vypadá na druhou stranu lépe, jak větší XL.

Nový design Pixel 4 telefonu

Tento rok chce firma Google předvést něco jiného a již máme k dispozici návrh designu telefonu Pixel 4 a Pixel 4 XL.

Podle všeho Google pracuje na díře v displeji po vzoru vlajkových telefonu Samsung nebo Huawei.

Google Pixel 4
Google Pixel 4

Potvrzení prozatím žádné

Avšak tento únik informací není nikterak potvrzen a nevíme na kolik je zpráva pravdivá. Spousta lidí bude zase říkat, jak je duální selfie fotoaparát v displeji nevzhledný, ale na druhou stranu má telefon větší displej s minimem rámečku. Zadní strana na uniklé fotografií ukazuje duální fotoaparát telefonu.

Co je také zajímavé, že na zadní straně nevidíme snímač otisků prstů, což by značilo umístění tohoto snímače pod displej nebo pod tlačítko “zapnutí”.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.