Vypnout reklamy

Na Geekbench se objevila další varianta telefonu Google Pixel 4 XL a to je 5G. Vypadá to, že se jedná o nový Pixel telefon s podporou nové generace připojení a disponuje 8GB RAM. Čip v tomto telefonu je Snapdragon 855 a je možné, že se jedná o přetaktovanou variantu verze plus.

Telefon obdržel v testu skóre 761 a 2326 bodů v novém Geekbench 5 (nemůžete porovnávat se starší verzí).

Bude zajímavé sledovat, jestli Google vydá tuto 5G variantu telefonu Pixel 4 XL ještě tento rok. 5G síť není ve světě dostatečně rozšířená a třeba v USA je 5G jen v některých městech na malých částech. V České republice vůbec. Nicméně 5G varianty mají Samsung, LG i OnePlus. Apple se rozhodl 5G odsunout na příští rok.

Pixel 4 XL 5G
Pixel 4 XL 5G

Standardní verze Pixel 4 s podporou LTE bude mít buď to snímač tváře po vzoru Face ID nebo snímač otisků prstů v displeji, což stále není jasné, jak to tedy bude.

Nicméně standardní verze Pixel 4 a Pixel 4 XL se má objevit již 15. října.

Zdroj

Mohlo by se Vám líbit...

Můžete navštívit další stránky tohoto webu, kde jsme pro vás vybrali, co by vás mohlo zajímat nejvíce. Víte o tom, že na stránce ukrýváme slevový 10% kupón, který můžete použít v našem obchodě s PC hrami? Kupón naleznete ve hře, kde je otevřený svět a spousta zabijáků. Je dostupná na PC i na mobil.