Vypnout reklamy

Google Pixel 4a nabírá zpoždění

Vydáno dne: 10.7.2020

Google Pixel 4a nabírá zpoždění. Měl dorazit 13. července, ale nestane se tak. Černá i modrá verze dorazí až v říjnu tohoto roku.

Google Pixel 3a a 3a XL byly minulý rok dostupné již od 7. května. Nyní však Pixel 4a nevyšlo v tomto datu a to kvůli zrušení Google I/O. Tato událost byla zrušena kvůli probíhající pandémie a telefon tak nabírá na zpoždění.

Poslední fotografie krabičky telefonu jsme mohli vidět v květnu. Od té doby nic. Podle nejnovějších informací se Pixel 4a opět opozdí, poté co se očekávalo, že telefon dorazí v červenci a na trhu pak bude od srpna.

Podle posledních zpráv nebude k dispozici černá barva a to až do 22. října. To stejné platí pro modrou barvu. Prakticky by to znamenalo, že Pixel 4a dorazí stejně, jak se bude oznamovat Pixel 5 telefon.

Google sám sdělil, že telefon je připraven, ale veškeré zpoždění je kvůli COVID-19, který ovlivnil spoustu obchodů a zároveň lidí nyní více přemýšlejí, za co své peníze utratí. Google tak možná chce počkat, až budou zákazníci připraveni nakoupit tento telefon střední třídy.

Specifikace

Pixel 4a se očekává se 64GB interním úložištěm, Snapdragon 730 čipem, 6GB RAM, 5.81 palcovým OLED displejem, FHD+ rozlišením, 12.2MPx hlavní kamerou, 8MPx selfie kamerou, 3080 mAh baterií, 3.5mm audio jack.

Buroň Tomáš
Latest posts by Buroň Tomáš (see all)