Vypnout reklamy

Google Pixel 7, 7 Pro, Pixel Tablet a jejich kamerové senzory

Google Pixel 7, 7 Pro, Pixel Tablet a jejich kamerové senzory k dispozici. Informace o senzorech máme právě k dispozici.

Pokud chcete již nyní vědět, jakými senzory pro focení Google opatřil své nové mobilní telefony a tablety, tak jste tady správně, protože tato informace byla nedávno vytažená z kódu Google.

Nebylo to sice jednoduché, protože společnost v kódu zveřejnila veškeré senzory, které mohla použít, ale ID senzoru pak mohlo být zachyceno v rámci jedné části, kde doslova byly i kamerové ovladače na GitHubu, což je prakticky vodítko k tomu, který senzor by to mohl být.

Pixel 7 a Pixel 7 Pro mají senzor Samsung GN1, jako hlavní kamerový senzor, stejně jako Pixel 6 a Pixel 6 Pro telefon. Ultra širokoúhlý senzor bude použit od Sony IMX381 a selfie kamera pak Samsung 3J1 s 11 MPx a dual Pixel automatickým ostřením. Verze 7 Pro pak obdrží teleskopický senzor Samsung GM1.

Co se týče Pixel tabletu, tak zde jsou dva senzory, kdy jeden je vpředu a druhý na zadní straně. Oba to jsou senzory Sony IMX355.