Vypnout reklamy

Google Pixel 7 Pro a kamerové porovnání

DXOMARK provedli test Google Pixel 7 Pro telefonu a jeho fotoaparátu. V některých situacích dobré, ale někdy velmi špatné. Třeba změna barev při

V Dxomark provedli test telefonu Google Pixel 7 Pro a vyzkoušeli fotoaparát v různých podmínkách. Zároveň porovnali telefon s jinými a mají výsledek. Jak to tak bývá, tak v některých věcech je fotoaparát Google Pixel 7 Pro velmi kvalitní, ale někde zaostává.

Problém je zájmena, když není dostatečné světlo, tak se přes tvář vytváří stín a zároveň odstranění šumu z fotografie nefunguje tak dobře jak by mělo. V některých situacích se objevily i artefakty a podivná změna barvy při přechodu z jiné místnosti a světelných podmínek.

Avšak na druhou stranu nám připadá, že telefon vyobrazuje velmi věrohodné barvy, a pokud je dobré světlo, tak jsou fotky ostré a kvalitní. Co se týče automatického ostření, tak lze vidět, že ostrost osoby v pozadí je velmi dobře vyostřená. Nicméně co se týče stabilizace obrazu, tak DXOMARK tomu dal pozitivní recenzi, ale nám se moc nelíbí. Z videa lze vidět, že je trhané a není tak příjemně plynulé, jako třeba u Samsungu.