Google Pixel 7a s výkonným procesorem Tensor G2 a 90Hz displejem

Google Pixel A-series – cenově dostupné telefony se silným hardwarem a softwaremTelefony z řady Google Pixel A-Series jsou konzistentně považovány za jedny z nejlepších cenově dostupných zařízení s operačním systémem Android,…

Google Pixel 7a s výkonným procesorem Tensor G2 a 90Hz displejem

Google Pixel A-series – cenově dostupné telefony se silným hardwarem a softwarem

Telefony z řady Google Pixel A-Series jsou konzistentně považovány za jedny z nejlepších cenově dostupných zařízení s operačním systémem Android, a to díky kombinaci výkonného hardwaru a kvalitního softwaru. Když Google představil model Pixel 6a, rozhodl se inovovat osvědčenou formuli a využít vlajkový procesor Tensor, díky němuž dosáhl úžasného poměru výkonu a ceny. Letos Google tento poměr ještě zvýšil a modelu Pixel 7a přidělil špičkový procesor Tensor G2, fotoaparát na úrovni vlajkových lodí a navýšil obnovovací frekvenci displeje na 90 Hz.

Google Pixel 7a – další krok vpřed

Výrobce se rozhodl udělat výrazný krok vpřed s modelem Pixel 7a. Nový telefon je vybaven nejnovější generací procesoru Tensor G2, který poskytuje ještě vyšší výkon a zlepšenou energetickou efektivitu. Díky tomu můžete počítat s extrémně plynulým a rychlým uživatelským prostředím, bez zbytečného zpomalení či zasekávání.

Jen nejlepší fotky s Pixel 7a

Další oblastí, ve které se Google zaměřil na zlepšení, je fotoaparát. Pixel 7a je vybaven špičkovým fotoaparátem na úrovni vlajkových lodí. Díky pokročilým technologiím a softwarem od Googlu budou vaše fotky vypadat naprosto profesionálně. Nezáleží na tom, zda fotíte za horších světelných podmínek nebo při pohybu – Pixel 7a zvládne zachytit každý detail a přinést vám neuvěřitelně ostré a živé obrázky.

Překvapte se nadupaným displejem

Dalším překvapením modelu Pixel 7a je vylepšený displej. S obnovovací frekvencí 90 Hz si můžete užít extrémně plynulý a ostrý obraz i při sledování rychlých scén v filmech nebo při hraní her. Barvy jsou realistické a živé a díky přesnému podání detailů se ocitnete uprostřed děje.

FAQ:

1. Jaký procesor je ve telefonu Pixel 7a?

– Telefon Pixel 7a je vybaven vlajkovým procesorem Tensor G2, který poskytuje vysoký výkon a energetickou efektivitu.

2. Můžu se spolehnout na kvalitní fotky s telefonem Pixel 7a?

– Ano, Pixel 7a je vybaven špičkovým fotoaparátem na úrovni vlajkových lodí, který díky pokročilému softwaru a technologiím zachytí každý detail a přinese vám profesionální výsledky.

3. Jaká je obnovovací frekvence displeje u telefonu Pixel 7a?

– Displej telefonu Pixel 7a má obnovovací frekvenci 90 Hz, což zajišťuje plynulý a ostrý obraz.

4. Může telefon Pixel 7a zpracovávat náročné aplikace a hry?

– Ano, díky výkonnému procesoru Tensor G2 je telefon Pixel 7a schopen

Zdroj: https://www.androidpolice.com/best-google-pixel-7a-cases/