Google Pixel 8 a Pixel 8 Pro: Barvy a specifikace unikly před jejich uvedením

Google Pixel 8 a Pixel 8 Pro: Co o nich už vímeBlíží se start prodeje nových chytrých telefonů od Googlu, a to konkrétně modelů Google Pixel 8 a Pixel 8 Pro....
Google Pixel 8 a Pixel 8 Pro: Barvy a specifikace unikly před jejich uvedením

Google Pixel 8 a Pixel 8 Pro: Co o nich už víme

Blíží se start prodeje nových chytrých telefonů od Googlu, a to konkrétně modelů Google Pixel 8 a Pixel 8 Pro. První oficiální představení je plánováno na 4. října, s předpokládaným začátkem předobjednávek již následující den. Díky únikům informací jsme však již nyní schopni odhalit některé detaily o těchto vlajkových modelech. Stejně jako v minulých letech, budou telefony Pixel 8 jako první dodávány s nejnovější verzí operačního systému Android, konkrétně s Androidem 14. S možnostmi barev je to ale trochu jinak. Google každoročně aktualizuje nabídku barev u svých telefonů Pixel a letos nebudou výjimkou.

Díky vlastním prohlášením společnosti Google víme, že se objeví i růžový odstín pro model Pixel 8 a nově se na trhu objeví také modrá varianta pro model Pixel 8 Pro. Avšak úniky nyní odhalily všechny dostupné varianty barev obou telefonů, přibližně dva týdny před jejich oficiálním uvedením na trh.

Čekat můžeme například bílou verzi telefonu Pixel 8 s odstínem Sky Blue a také černou barvu s názvem Just Black. Pro model Pixel 8 Pro jsou připraveny čtyři varianty barev – černá (Just Black), bílá se zlatým rámečkem (Clearly White with Gold Frame), modrá (Sky Blue) a také zelená s názvem Sorta Green.

Zatímco u modelu Pixel 8 jsou volby barev poněkud omezenější, u modelu Pixel 8 Pro se budou moci zákazníci těšit na větší variabilitu. Jakmile nové telefony dorazí na trh, budou mít zájemci na výběr z různých barev a tím si budou moci přizpůsobit svůj telefon svému osobitému stylu.

FAQ:

Q: Kdy budou Google Pixel 8 a Pixel 8 Pro oficiálně představeny?

A: Oficiální představení je plánováno na 4. října.

Q: Kdy budou k dispozici předobjednávky?

A: Předobjednávky se pravděpodobně spustí den po oficiálním představení, tedy 5. října.

Q: S jakým operačním systémem budou telefony dodávány?

A: Telefony Google Pixel 8 budou dodávány s nejnovější verzí operačního systému Android, konkrétně s Androidem 14.

Q: Jaké barvy budou k dispozici?

A: U modelu Pixel 8 je potvrzen růžový odstín, u modelu Pixel 8 Pro jsou připraveny čtyři varianty – černá, bílá se zlatým rámečkem, modrá a zelená.

Zdroj: https://www.androidpolice.com/google-pixel-8-8-pro-colors-render-leak/